In het derde leerjaar ontvang je een rijk pakket aan studiemateriaal: een uitgebreid werkboek, audiolessen voor meditatie en video-opnames van de Do-In oefeningen en acupressuurtechnieken. Tijdens de lesdagen verweven we de diepgaande theorie direct met de praktijk: via Do-In, acupressuur en meditatie leer je de energie van jezelf en anderen te analyseren en vertalen naar lessen op maat.
Flexibel leren
Ook dit derde leerjaar is online te volgen. Ook de diagnostische technieken kun je je op deze manier prima eigen maken.
Persoonlijke begeleiding & intervisie
De verdieping van dit jaar vraagt om uitwisseling en scherpe begeleiding:
- Intervisie: Samen met je medecursisten groei je in de kunst van het diagnosticeren en het ontwerpen van therapeutische Do-In lessen.
- Persoonlijke coaching: Ik coach je persoonlijk via e-mail. Ik lees je analyses en de ontwerpen van je sessies, denk met je mee en ondersteun je persoonlijke groeiproces.